Відбулась чергова 9 сесія восьмого скликання

16.02.2023

16 лютого відбулося засідання дев’ятої сесії Шевченківської районної у місті Полтаві ради восьмого скликання.

Заслухано звіт голови Шевченківської районної у місті Полтаві ради. Підтримано структуру та загальну чисельність виконавчих органів ради.

Прийнято бюджет Шевченківського району у місті Полтава на 2023 рік, заслухано звіт про його виконання та використання бюджетних коштів за 2022 рік.

Депутатами ради підтримано проекти рішень: про виконання обсягу окремих повноважень; встановлення ліміту витрат пального для службових автомобілів на 2023 рік; внесення змін до складу виконавчого комітету; затвердження Регламенту роботи, положень відділів, служб та управлінь виконавчого комітету; затвердження списку присяжних Октябрського районного суду міста Полтави, а також плану роботи ради на І півріччя 2023 року та присвоїли черговий ранг голові ради.

Розглянуті та проголосовані багато земельних питань.

Під час сесії депутати ради підтримали проект рішення про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у   м. Полтаві ради восьмого скликання Дар’ї Орловської.

Більшістю депутатів ради було підтримано депутатське звернення про заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території України, яке буде направлено Президенту України та Верховній Раді України.