Обережно, бурулі!

14.12.2022

Шановні мешканці міста, власники та балансоутримувачі житлових будинків, будівель та споруд, які знаходяться на території Шевченківського району м. Полтави.

Найближчим часом очікуються несприятливі погодні умови, коливання та різкі перепади температури, внаслідок чого на дахах будинків, виступаючих частинах будівель починають утворюватися крижані бурульки, падіння яких може призвести до травмування та загибелі людей.

З метою запобігання нещасним випадкам, виконавчий комітет Шевченківської районної у м. Полтаві ради звертається до вас з проханням вжити невідкладних заходів щодо очищення покрівель будинків від снігу та бурульок.

У разі неможливості оперативного проведення вищезазначених заходів по очищенню дахів – огородити небезпечні ділянки сигнальними стрічками з відповідними написами.

До уваги пішоходів! Йдучи повз будинки у період танення снігу, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів, бурульок, обходити ділянки, де звисають бурульки та бути особливо уважним.

Подбайте про власну безпеку та безпеку інших!