7 грудня – День місцевого самоврядування

07.12.2022

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати українську державу європейського зразка. За такими змінами — майбутнє держави. Зараз як ніколи важливо боротися за свободу, ідентичність та територіальну цілісність держави.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію, не дивлячись на загрози ворога. Кожному, хто полишив роботу та захищає наші кордони у лавах ЗСУ та з кожним днем наближає нашу перемогу, тим, хто займається волонтерством та  хто допомагає вимушено переміщеним особам.

Бажаємо від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей  день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі та найголовнішого, скорішої перемоги!