6 грудня – День Збройних сил України

06.12.2022

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом ─ Днем Збройних сил України! Найцінніше в нашому сьогоденні – мир, спокій і стабільність. Саме Збройні сили України покликані боронити рідну землю та берегти мирне життя народу.

Раніше День Збройних сил України відзначався урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, а також відбувалася церемонія вручення нагород, іноді й святковий концерт. Після початку воєнних дій на Сході в 2014 році частіше проводилися літургія, а державними установами створювалися інформаційні звістки про День Українського війська.

У 2022 році українські військові роблять неймовірне, аби захистити державу від російського терору.

З Днем Збройних сил України вітаємо наших воїнів! Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків та жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Також сьогодні потрібно згадати і про тих хто заплатив найвищу ціну боронячи ріду землю – життя, вічна пам’ять та слава полеглим воїнам. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Бажаємо якнайшвидше прогнати ворога з рідної землі! Миру, добра, щастя та процвітання!

Слава Збройним силам України! Слава Україні!