21 листопада – День Гідності та Свободи

21.11.2022

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.  Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Сьогодні багато українців продовжують відстоювати інтереси нашої держави на фронті захищаючи Батьківщину, її суверенітет,  незалежність та свободу.

Низький уклін всім захисникам української державності, які зараз боронять нашу землю, та які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!