Урочистий захід з нагоди дня працівника соціальної сфери

04.11.2022

6 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери – свято людей діяльність яких сповнена гуманізму, милосердя і тепла.

Сьогодні соціальний працівник – це своєрідна «швидка соціальна допомога», адже тут працюють небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги, особистості. Праця соціального працівника скромна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього.

Відзначення цього свята – справедлива пошана суспільства за щоденну, не завжди помітну, але таку потрібну справу – розв’язання соціальних проблем населення.

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу-начальник управління соціального захисту населення Галина АРСЕНЕНКО привітала працівників управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування з наступаючим святом працівників соціальної сфери, побажала витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справ і поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе слова подякивід тих, про кого ви постійно турбуєтеся.