З Днем міста, Полтаво!

23.09.2022

Шановні полтавці!

Щиро вітаємо вас із 79-ю річницею вигнання нацистів з м. Полтави та Днем міста!

Полтава – прекрасне комфортне місто багате своєю історією та національними традиціями. Це місто, у яке закохуєшся з першого погляду. Це місто, яке ми любимо, в якому працюємо і живемо, в якому хочеться залишатись.

Про страшне життя Полтави в роки Другої світової війни, зокрема, період нацистської окупації рідного краю більшість із нас знає з розповідей рідних, свідчень очевидців, історичних документів, книжок і фільмів.

Лихо нацистської окупації міста перетворило значну частину досягнень багатьох поколінь полтавців на руїни. Та нескореним лишився дух містян.

Сьогодні ми з вдячністю і любов’ю вшановуємо визволителів Полтави – усіх, хто в роки війни став до нерівного бою з окупантами. Низький уклін вам, дорогі ветерани, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки, за батьківську підтримку в розбудові малої батьківщини.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, достатку, нових звершень на благо рідного міста!

І сьогодні чимало полтавців самовіддано захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України, примножуючи славні бойові традиції старшого покоління та даючи гідну відсіч загарбникам. Бажаємо їм якнайшвидшого повернення з Перемогою живими й неушкодженими. Сили, витримки і мужності зичимо їхнім родинам.

Дорогі полтавці! Попереду у нас багато свят та перемог, які ми обов’язково зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі. Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю.

Бажаємо нашому славному місту процвітання, нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Зі святом дорогі Полтавці!

Шевченківська районна у м. Полтаві рада та її виконавчий комітет