Інформація про санаторно-курортне лікування для ветеранів війни та осіб на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та осіб з інвалідністю на 3-4 квартал 2022 року

05.09.2022

До управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради для розподілу згідно черги з урахуванням медичних рекомендацій надійшло 12 путівок на санаторно-курортне лікування для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та осіб з інвалідністю:

 

  • санаторій «Слава», м. Миргород – 10 путівок;

 

  • санаторій «Батьківщина», м. Трускавець – 2 путівки.

Одночасно звертаємо увагу, що відповідно до внутрішніх наказів санаторіїв, підпорядкованих Мінсоцполітики, прийом відпочиваючих здійснюється за наявності таких документів:у спеціалізованому Миргородському санаторії  «Слава»1. Санаторно-курортна карта пацієнта форма 072/о видана сімейним лікарем.2. Сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 однією або двома дозами дводозної вакцини, документа (форма 063/о) на першу вакцинацію, негативного тесту полімеразно-ланцюгоівої реакції (ПЛР) або експрес-тест на антиген до корона вірусу SARS-CoV-2, термін дії 3-5 днів. Санаторій не проводить тестувань у своєму закладі.3. При собі мати медичні маски (або маски виготовлені самостійно), індивідуальний антисептик;4. При температурі вище 37,2°С пацієнт не буде прийнятий на санаторно-курортне лікування;5. Путівку, паспорт, пільгове пенсійне посвідчення.у спеціалізованому Трускавецькому санаторії «Батьківщина»1.Санаторно-курортна карта пацієнта форма 072/о видана сімейним лікарем;2. Сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 однією або двома дозами дводозної вакцини, документа (форма 063/о) на першу вакцинацію або негативний результат аналізу полімеразно-ланцюгоівої реакції (ПЛР) або імуноферментний аналіз (ІФА антитіла M і G) на COVID-19).3. При собі мати запас медичних масок не менше 10 (або маску виготовлену самостійно), індивідуальний антисептик на час перебування у санаторії;4. При температурі вище 37,2°С пацієнт не буде прийнятий на санаторно-курортне лікування;5. Путівку, паспорт, пільгове пенсійне посвідчення.