До відома мешканців Полтави та внутрішньо-переміщених осіб

05.09.2022

Для забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану вкрай важлива ваша допомога. А саме – своєчасна сплата за комунальні послуги.

Попри війну комунальники продовжують працювати. У містах, де йдуть бойові дії – це героїчна робота на межі сил. В нашому регіоні підприємства критичної інфраструктури працюють, безперебійно надають послуги населенню та соціально-важливим об’єктам, своєчасно ліквідують наслідки аварій.

Тож давайте допоможемо їм, просто виконуючи свій обов’язок сплачувати за спожиті послуги.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

Нагадуємо щодо можливостей оплати послуг за допомогою онлайн сервісів: через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад 24», «Приват 24», «МоноБанк» та ін.

Погашення значного обсягу боргів населення за комунальні послуги, зокрема за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, до початку опалювального періоду 2022/2023 рр. є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків за природний газ з постачальниками.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України постановою від 5 березня 2022 року № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» заборонив нарахування та стягнення штрафів/пені за несвоєчасну або неповну оплату послуг ЖКГ населенням та заборонив припиняти надання послуг населенню у разі їх неоплати. Утім це не скасовує оплату за послуги ЖКГ на час дії режиму воєнного стану.

Тож, звертаємось до усіх, хто сьогодні має можливість оплатити житлово-комунальні послуги — зробіть це!