29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29.08.2022

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 року задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за Україну.

Молитвою, добрим словом, згадаймо усіх Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє!

У цей день висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх рідних.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

З нагоди дня вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві керівництвом районної ради взято участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятного знаку “Українським загиблим козакам”