З Днем Державного прапора України!

23.08.2022

23 серпня, напередодні Дня Незалежності , ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.

День Державного Прапора – не просто святковий день в календарі. Це символ всіх головних етапіві звершень, які сталися протягом 30-ти років незалежної України.

Прапор нашої країни є символом свободи та незалежності, слави і відродження. Його необхідно берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Саме Прапор є тим джерелом натхнення, що додає сил, коли народом стверджується віковічна ідея про державність і самостійність. Тож нехай наш синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця українців гордість та спонукає на нові звитяги заради Батьківщини.

Разом з тим, звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій Шевченківського району м.Полтави з пропозицією забезпечити в ці святкові дні встановлення (вивішування) на фасадах адміністративних будівель Державних Прапорів України.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада та її виконавчий комітет