Сади перемоги

30.05.2022

Рішеннями виконавчого комітету Полтавської міської ради №105 від 28.04.2022 року та  №135 від 12.05.2022 року затверджено «Програму підтримки самозабезпечення Полтавської міської територіальної громади харчовими продуктами «Сади Перемоги» на 2022-2024 роки» та «Порядок реалізації Програми підтримки самозабезпечення Полтавської міської територіальної громади харчовими продуктами «Сади Перемоги» на 2022-2024 роки» метою якої є недопущення продовольчої кризи на території Полтавської міської територіальної громади.

Програмою передбачено безкоштовне надання місцевим жителям, внутрішньо переміщеним особам, фермерським господарствам насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів .

Для того, щоб взяти участь у Програмі та отримати насіннєвий матеріал, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, паливо – мастильні матеріали жителі, які постійно проживають та зареєстровані в м. Полтава на території Шевченківського, Подільського, Київського районів Полтавської міської територіальної громади, звертаються до Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру із заявою про надання виписки з облікової картки негосподарського обліку станом на 01 січня поточного року про земельну ділянку, яка перебуває у його власності / користуванні.

Після отримання Виписки жителі, які постійно проживають та зареєстровані в м. Полтава на території Шевченківського, Подільського, Київського районів Полтавської міської територіальної громади звертаються із заявою до Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру через Шевченківську районну у м. Полтаві раду, Київську районну у м. Полтаві раду, Подільську районну у м. Полтаві раду про забезпечення насіннєвим матеріалом орієнтовно: 100 г./0,01 га (одного виду насіння), мінеральними добривами орієнтовно 1.5 кг/ 0.01 га , засобами захисту рослин орієнтовно 0,014 кг/0,01 га, паливо – мастильними матеріалами орієнтовно 0,5л./0,01 га (норми визначені рішеннями виконавчого комітету Полтавської міської ради №135 від 12.05.2022 року)