Світломаскування зберігає життя!

15.05.2022

Шановні мешканці Шевченківського району м.Полтави !

Згідно Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указів Президента України від 24 лютого 2022р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022р. № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанови КМУ від 08 липня 2020р. № 573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану» та розпорядження № 6 від 01.03.2022р. Полтавської обласної військової адміністрації «Про затвердження комендантської години та призначення коменданта», в Україні, а саме в м.Полтаві діє воєнний стан, що передбачає низку правил, яких нам всім потрібно дотримуватись.

Серед іншого, це комендантська година та світломаскування. З настанням комендантської години світломаскування мають дотримуватися не лише підприємства, а й мешканці житлових будинків.

Світло на вулицях та в будинках може зорієнтувати ворога та допомогти йому завдати удару. Просимо жителів бути відповідальними, не допомагати ворогу бачити наші міста.

Поради щодо дотримання режиму світломаскування:

У темний час доби слід пригасити світло в оселях. Обрати одну кімнату для розміщення та підготувати її. Зокрема, зашторити вікна щільною тканиною або заклеїти їх темною пакувальною плівкою, аби світло не проникало на вулицю. Під час оголошення повітряної тривоги світло потрібно вимикати усюди, і в квартирах, і на вулиці, не лишати його ввімкненим навіть у під’їздах.

Зараз ВІЙНА! Не зволікайте на попередження! Дотримання цих правил може врятувати вам життя.