Інформація про санаторно-курортне лікування для ветеранів

13.01.2022

До управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради для розподілу згідно черги з урахуванням медичних рекомендацій надійшло 33 путівки на санаторно-курортне лікування:

  • санаторій «Салют», м. Одеса – 9 путівок;
  • санаторій «Слава», м. Миргород – 16 путівок;
  • санаторій «Перемога», м. Київ – 5 путівок;
  • санаторій «Батьківщина», м. Трускавець – 3 путівки;

для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та осіб з інвалідністю.

Одночасно звертаємо увагу, що відповідно до внутрішніх наказів санаторіїв, підпорядкованих Мінсоцполітики, прийом відпочиваючих здійснюється за наявності таких документів: 

у спеціалізованому Миргородському санаторії  «Слава»

1. Санаторно-курортна карта пацієнта форма 072/о видана сімейним лікарем.

2. Сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 однією або двома дозами дводозної вакцини, документа (форма 063/о) на першу вакцинацію, негативного тесту полімеразно-ланцюгоівої реакції (ПЛР) або експрес-тест на антиген до корона вірусу SARS-CoV-2, термін дії 3-5 днів.Санаторій не проводить тестувань у своєму закладі.

3. При собі мати медичні маски (або маски виготовлені самостійно), індивідуальний антисептик;

4. При температурі вище 37,2°С пацієнт не буде прийнятий на санаторно-курортне лікування;

5. Путівку, паспорт, пільгове пенсійне посвідчення. 

Київському санаторії «Перемога»

1.Санаторно-курортна карта пацієнта форма 072/о видана сімейним лікарем;

2. Сертифікат, що підтверджує повний курс вакцинації від COVID-19, або діючу довідку про одужання від COVID-19, або довідку форми № 028-1/о «Висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2»

3. Негативний результат тесту на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 год.

4. При собі мати запас медичних масок (або маску виготовлену самостійно), індивідуальний антисептик на час перебування у санаторії;

4. При температурі вище 37,0°С пацієнт не буде прийнятий на санаторно-курортне лікування;

5. Путівку, паспорт, пільгове пенсійне посвідчення.

ВАЖЛИВО! Під час перебування в санаторії, при відсутності сертифіката про вакцинацію, або довідки про одужання від COVID-19, довідки про тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, необхідно надавати кожні 72 години. 

у спеціалізованому Трускавецькому санаторії «Батьківщина»

1.Санаторно-курортна карта пацієнта форма 072/о видана сімейним лікарем;

2. Сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 однією або двома дозами дводозної вакцини, документа (форма 063/о) на першу вакцинацію або негативний результат аналізу полімеразно-ланцюгоівої реакції (ПЛР) або імуноферментний аналіз (ІФА антитіла M і G) на COVID-19).

3. При собі мати запас медичних масок не менше 10 (або маску виготовлену самостійно), індивідуальний антисептик на час перебування у санаторії;

4. При температурі вище 37,2°С пацієнт не буде прийнятий на санаторно-курортне лікування;

5. Путівку, паспорт, пільгове пенсійне посвідчення. 

у спеціалізованому Одеському санаторії «Салют»

1.Санаторно-курортна карта пацієнта форма 072/о, яка видана не пізніше 14 днів до дати заїзду у якій прописані: ЕКГ, аналізи крові та сечі, флюорографія або рентген легенів, огляд онколога (для хворих з онкологічною патологією), огляд гінеколога (для жінок)

2. Відпочиваючі будуть прийматися до санаторію лише з дійсним сертифікатом про вакцинацію.

3.При собі мати запас медичних масок (або маски виготовлені самостійно), індивідуальний антисептик;

4. При температурі вище 37,2°С пацієнт не буде прийнятий на санаторно-курортне лікування.

5. Путівку, паспорт, пільгове пенсійне посвідчення.