Відбулась сесія районної ради

16.12.2021

У відповідності до прийнятого розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради 16.12.2021 року відбулась  позачергова сьома сесія районної ради.

На пленарному засіданні сесії були розглянуті питання:

1) Про прийняття до виконання обсягу окремих повноважень (рішення прийнято).

2) Про внесення змін до показників бюджету Шевченківського району у місті Полтава на 2021 рік (рішення прийнято).

3) Про схвалення прогнозу бюджету Шевченківського району у місті Полтава на 2022-2024 роки (рішення прийнято).

4) Про затвердження Програми по підготовці до відзначення Новорічних та Різдвяних свят в Шевченківському районі м.Полтави у 2021 році (рішення прийнято).

5) Про припинення діяльності Полтавського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (рішення прийнято).

6) Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Шевченківської районної у м. Полтаві ради (рішення прийнято).

7) Про затвердження рішень виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради (рішення прийнято).

8) Про внесення змін до рішення ради (рішення прийнято).

9) Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення (рішення прийнято).

10) Про прийняття в оперативне управління майна (рішення прийнято)

11) Про затвердження плану роботи Шевченківської районної у м.Полтаві ради на І півріччя 2022 року (рішення прийнято).

12) Про звернення депутатів Шевченківської районної у м.Полтаві ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я (рішення прийнято).

13) Про звернення депутатів Шевченківської районної у м.Полтаві ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення (рішення прийнято)

14) Про звернення депутатів Шевченківської районної у м.Полтаві ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році (рішення прийнято).

15) Про звернення депутатів Шевченківської районної у м.Полтаві ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах (рішення прийнято).

16) Про звернення депутатів Шевченківської районної у м.Полтаві ради до Президента України, Верховної ради України, Генерального прокурора України щодо проведення розслідування і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до злочинного введення коштів Приватбанку і тих хто брав участь у відмиванні вкрадених коштів через офшорні компанії (рішення не прийнято).

17) Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради восьмого скликання Кравцова В.В. (рішення прийнято).

18) Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради восьмого скликання Бречко М.С. (рішення прийнято).

З поіменним голосуванням депутатів можна ознайомитись за посиланням.