Проведено захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

06.12.2021

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради були проведені заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

У приміщенні територіального центру відбулася виставка творчих робіт відвідувачів під назвою “Тепло сердець”. На виставці були представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені дбайливими руками людей з обмеженими можливостями. Усі роботи виконані з великою любов’ю, творчим натхненням і в кожну роботу вкладена частинка душі.

Також до Міжнародного дня людей з інвалідністю у територіальному центрі було проведено турнір із шахів, шашок та спортивну естафету, під час якої кожен з учасників проявив свою спритність і фізичну підготовку.

У період карантину особам з інвалідністю І групи надаються послуги фізичного реабілітолога та психолога за місцем проживання.

Запроваджено навчання комплексам фізичних вправ з рухової активності при різних захворюваннях, а також загально-розвивальних вправ на свіжому повітрі та в онлайн-режимі.

Соціальну послугу «догляд вдома» отримують 226 осіб з інвалідністю.

Станом на 03 грудня 2021 року відділенням соціальної реабілітації (осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства) надаються соціальні послуги 643 особам з інвалідністю.