30 вересня – День усиновлення

30.09.2021

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це день недарма припадає на день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійного прикладу високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.

Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини і дорослого.

Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків, опікунів, піклувальників. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваші домівки, і ростуть здоровими і успішними ваші діти.

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі: працівникам служб у справах дітей та центрів соціальної служби для сім’ї, дітей і молоді. Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.

Дякуюємо Вам, ЛЮДИ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ!