Інформація про скликання чергової п’ятої сесії Шевченківської районної у м. Полтаві ради

22.07.2021

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової п’ятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 29 липня 2021 року о 10-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії виносяться питання:

1) Про прийняття до виконання обсягу окремих повноважень.

2) Про внесення змін до показників бюджету Шевченківського району у місті

Полтава на 2021 рік.

3) Про зміну найменування фінансового управління виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

4) Про припинення діяльності Полтавського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

5) Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

6) Про затвердження рішення виконавчого комітету Шевченківської районної у  м. Полтаві ради.

7) Про внесення змін до рішення ради.

8) Про внесення змін до Розподілу обов’язків між головою ради, заступником голови ради, заступниками голови ради з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

9) Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення.

10) Про затвердження плану роботи Шевченківської районної у м.Полтаві ради на ІІ півріччя 2021 року.

11) Про внесення змін до складу виконавчого комітету.

12) Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність.

13) Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність.

14) Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

15) Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

16) Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для розміщення металевих гаражів.

17) Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

18) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

19) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва гаражів.

20) Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

21) Про затвердження проекту відведення зі зміною цільового призначення.

22) Про надання дозволу на виготовлення проектів відведення для будівництва індивідуальних гаражів.

23) Про надання дозволу на виготовлення проектів відведення.

24) Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту відведення.

25) Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідувачі відділів райвиконкому.