Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

03.06.2021

3 червня відбулася комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради. На засіданні були присутні члени комісії та батьки(громадяни).

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  • про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для тимчасового виїзду за межі України;
  • про визначення місця проживання малолітньої дитини;
  • про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини;
  • про виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей;
  • про зняття з обліку дитини, позбавленої батьківського піклування у зв’язку з досягненням повноліття;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах;
  • про звільнення від здійснення повноважень піклувальника над підопічним;

Розглянувши всі матеріали питань, заслухавши сторони та учасників засідання, комісія шляхом голосування, прийняла рішення, надала рекомендації батькам відносно їх дітей й взяла на контроль до їх повного виконання. З вищезазначених питань, п’ять з них будуть винесені на засідання виконавчого комітету, на якому будуть прийняті відповідні рішення. Два питання про виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітніх дітей перенесено на наступну комісію, у зв’язку неявкою батьків. За останнє питання комісія не проголосувала, так як вважала його передчасним і надала піклувальнику рекомендації щодо проведення профілактичних робіт над підопічним. Обліково-статистична картка дитини, яка досягла 18 років передана ПМЦСССДМ для подальшого соціального супроводу. Індивідуальні плани затверджено.