Інтерактивне свято до Міжнародного дня захисту дітей

01.06.2021

Шевченківська районна у м. Полтава рада та служба у справах дітей вітають з Міжнародним днем захисту дітей, бажають щастя, добра і сімейного затишку. 

З нагоди свята, служба у справах дітей виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради спільно з Центром для дітей та сімей Благодійного фонду “КАРІТАС ПОЛТАВА” подарували дітям та батькам нашого району інтерактивне свято.

Важливо те, що захід надав можливість кожному з дітлахів відчути себе повноцінним учасником команди, а взаємодія з аніматорами допомогла об’єднати всіх разом та навчити чомусь новому. Наприклад, на танцях, вони змогли проявити спритність і координацію рухів.  Завдяки аквагриму маленькі учасники могли відчути себе казковими героями. На майстер-класі вони мали змогу проявити свої творчі здібності та виготовити власними руками еко-торбинку. Лотерея розвиває інтерес, виявляє ерудицію у дітей, навчає вмінню приймати рішення. 

До святкування долучилися голова Шевченківської районної у м. Полтава ради, Сергій Хавренков, який щиро привітав всіх присутніх зі святом та спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету, Наталія Грабовська і Алла Лукьянчикова.

Наостанок дітлахи розфарбували територію Шевченківської райради яскравими фарбами і прикрасили цей день своїми щирими посмішками.

Більше фото із святкування – на офіційній сторінці Шевченківської районної у м. Полтава ради у фейсбук.