Щодо забезпечення психологічної реабілітації у 2021 році

27.05.2021

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради від 25.05.2021 № 129  Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України, який зареєстрований за адресою: Полтавська обл., смт Нові Санжари, пров. Курортний,44 та ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт», який зареєстрований за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка, вул. Гагаріна,1А, відповідають вимогам затвердженим наказом Мінветеранів «Про затвердження вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації» від 28 грудня 2020 року № 245 та включені до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) таких осіб.

Більш детальну інформацію постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, члени їх сімей та члени сімей загиблих (померлих) таких осіб Шевченківського району можуть отримати в управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради,  за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 30, кім.107, або за телефоном: 68-11-54.