Новини адміністративної комісії

19.05.2021

19 травня відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

На розгляді комісії перебували протоколи про вчинення адміністративних правопорушень на території Шевченківського району міста, складені інспекцією по контролю за благоустроєм, співробітниками поліції та працівниками Шевченківського відділу ДРАЦС, зокрема:

• Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів
  • Порушення правил тримання собак і котів

Було заслухано пояснення суб’єктів правопорушення, зокрема представників юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відповідальних за допущені порушення. У випадку наявності правопорушення, винні особи були притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу згідно санкціями статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Всього було накладено штрафні санкції на чотирьох осіб.