Голова та депутати Шевченківської райради відвідали постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

26.04.2021

З нагоди 35-ої річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції представники Шевченківської районної у м. Полтава ради відвідали тяжкохворих та прикутих до ліжка людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Виконком Шевченківської районної ради, управління соціального захисту населення завжди залучають до співпраці громадські організації, що допомагають вирішити нагальні проблеми чорнобильців, та організовують спільні заходи щодо відзначення цих трагічних подій. Цьогоріч карантинні обмеження внесли корективи в плани, тож дотримуючись всіх карантинних вимог, було вручено грамоти громадським організаціям ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

До заходу з відзначення 35-ої річниці долучилися: голова Шевченківської районної ради Сергій Хавренков та депутати ради від фракцій таких політичних партій «За майбутнє», «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Опозиційна платформа “За життя”», «Рідне місто», «Свобода», «Партія простих людей». Вони  відвідали тяжкохворих та прикутих до ліжка постраждалих від Чорнобильської катастрофи і доставили їм продуктові набори.

Дружина одного з постраждалих розповіла Сергію Хавренкову про наявні проблеми, зокрема про потребу в технічному засобі реабілітації для підйому та перенесення особи з інвалідністю. Наразі це питання вирішується: управління соцзахисту надасть стаціонарний електропідйомник, що був у використанні, та зробить замовлення на новий з необхідними характеристиками. Щодо інших питань родині надали консультацію.

Автор: Прес-служба Шевченківської районної у м. Полтава ради.