КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ОРГАНІЗАЦІЙ

19.04.2021

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 року № 685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР» (безпека та здоров’я на роботі).

Для забезпечення незалежного відзначення Дня охорони праці підготовлено План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році* (далі – План).

На виконання заходів Плану Виконавчий комітет Шевченківської районної у м. Полтаві ради звертається до ВАС з прохання розробити з урахуванням специфіки підприємств відповідні Плани заходів та гідно відзначити День охорони праці.

* План заходів розміщено на сайті Державної служби України з питань праці (dsp.gov.ua) в рубриці «Для ЗМІ».