Засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.

13.04.2021

12 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії. На комісії депутати заслухали інформацію начальника штабу громадських формувань району за І квартал 2021 року Сергія Данілова. Спільно з поліцією представники громадських формувань здійснювали чергування по затверджених маршрутах, інспектували та відпрацьовували заяви та скарги мешканців. Про що були складені протоколи та матеріали до них.

Депутатська комісія погодила звіт про роботу і рекомендувала виконкому здійснити виплату грошової винагороди членам громадських формувань.