Спостережна комісія в дії

31.03.2021

31 березня відбулася робоча зустріч представників Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області та секретаря спостережної комісії Шевченківської районної у місті Полтаві ради Євсеєва Мирослава.

Обговорено продовження співпраці в рамках реалізації наглядової та пенітенціарної пробації відповідно до Закону України «Про пробацію», Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, та Постанови КМУ «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах №429 від 01.04.2004 року.

Звернуто увагу на продовження спільної профілактичної роботи із підобліковими особами Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області з метою недопущення вчинення нових кримінальних правопорушень.
Ажде, запорука безпечної громади Шевченківського району м. Полтави – це тісна взаємодія пробації з органами місцевого самоврядування.