Відбулася презентація «Концепція інтегрованого розвитку міста Полтави 2030».

10.03.2021

Сьогодні, 10.03.2021 року в приміщенні виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради відбулася презентація на тему «Концепція інтегрованого розвитку міста Полтави 2030». На презентацію було запрошено депутатів районної ради, спеціалістів апарату виконавчого комітету, громадськість. Відкрила зустріч заступник голови ради Наталія Костіна. Модерували зустріч директор КО «Інститут розвитку міста» Тетяна Татаріна та керівник проектного офісу Ірина Брижань.

Програма презентації Концепції включала в себе обговорення стратегічних цілей розвитку міста, сфери трансформацій, ключові імпульсні проєкти, очікувані зміни.

У ході роботи запрошені гості обговорили важливість, релевантність, своєчасність, актуальність пропонованих трансформацій для міста, району та кожного мешканця міста.

Під час зустрічі було обговорено пропозиції, ідеї, напрацювання,  які в подальшому стануть   темою для нових зустрічей з метою удосконалення і втілення  Концепції.

Концепція інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» була створена 2018 року у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». У вересні 2019 року створено комітет з реалізації Концепції, роботу якого координує КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради.