Відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного дня жінок

04.03.2021

04 березня 2021 року у виконавчому комітеті Шевченківської районної у м.Полтаві ради відбулося урочисте привітання    представниць жіночого колективу Управління соціального захисту населення з нагоди  Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Привітала колег заступник голови ради з питань діяльності виконавчого комітету, начальник управління Галина Арсененко. Зокрема вона зазначила,  що працівники Управління соціального захисту населення здійснюють низку важливих функцій та завдань, направлених на соціальний захист мешканців не тільки Шевченківського району, а й сіл, які приєдналися до міста Полтави.

Саме до фахівців управління йдуть люди аби отримати пільги, роз’яснення чи соціальні виплати, і саме спеціалісти стоять на захисті дотримання соціальних гарантій  громадян, успішно реалізовуючи державні і місцеві програми з питань соціального захисту населення.

Галина Арсененко побажала усім представницям колективу міцного здоров’я, вічної молодості, наснаги та терпіння у роботі, професійних успіхів, поваги від людей, злагоди та добробуту у кожній оселі.

За результатами роботи, за сумлінну працю, відданість справі соціального захисту населення, високий професіоналізм, активну громадянську позицію деякі   спеціалісти  були нагороджені почесними грамотами.

По закінченні урочистої частини на відвідувачів заходу чекав приємний сюрприз – святковий концерт.