Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня

03.03.2021

Сьогодні, 03 березня 2021 року голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Сергій Хавренков урочисто привітав жіночий колектив Територіального центру соціального обслуговування населення Шевченківського району м.Полтави з прийдешнім Міжнародним жіночим днем 8 березня.

У своєму зверненні Сергій Хавренков підкреслив, що щоденна і самовіддана праця усіх співробітників Територіального центру  без сумніву є важливою та вкрай необхідною у наш час, адже їх  діяльність, спрямована на допомогу людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, на забезпечення соціальної підтримки найменш захищених верств суспільства.

Саме соціальні працівники та соціальні робітники є  тими, хто постає між людиною та її проблемами. Своєю увагою, турботою, допомогою, спілкуванням  вони  повертають  своїм підопічним  втрачені соціальні функції, підтримують у кризових ситуаціях, допомагають у вирішенні побутових проблем, оцінюванні власних можливостей, а подекуди й прийнятті рішень.

Голова ради побажав усім жінкам міцного здоров’я, здійснення усіх мрій, любові, гармонії і щоб у кожній оселі панували мир, злагода і добробут!

За сумлінну, плідну  працю, професійні здобутки, вагомий особистий внесок у реалізацію державних програм з питань соціального захисту населення в районі і з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня голова ради Сергій Хавренков нагородив почесними грамотами виконавчого комітету деяких працівників Територіального центру.

Після закінчення урочистої частини на відвідувачів заходу чекала святкова розважальна програма.