Відбулося виїзне засідання

25.02.2021

Під час роботи пленарного засідання сесії 23 лютого 2021 року до голови ради та до депутатів звернулися мешканці вул.. Красногорівської с.Яр щодо проблемних питань, а саме: не має стоку поверхневих вод та відбувається постійне затоплення городів (потрібна розробка проекту), виділяються земельні ділянки для учасників бойових дій, що може призвести до вирубки та знищення дубів, у свою чергу це може посилити вимивання і зсув ґрунтів, що може призвести до непоправних наслідків.

25 лютого голова ради Сергій Хавренков, заступник голови ради Наталія Костіна, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу Артем Верхогляд провели виїзну нараду на території вул..Красногорівської за участі спеціалістів виконавчого комітету, представників депутатського корпусу партій «Слуга народу», «Європейська Солідарність», «За Майбутнє» та мешканців вулиці. У ході зустрічі були обговорені проблемні питання, фахівцями надані роз’яснення законодавства із  земельних відносин.

Керівництво ради взяло цю ситуацію під особистий контроль з метою дотримання законності щодо врегулювання земельних відносин, прав громадян та збереження зелених насаджень на території с.Яр.