15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15.02.2021

Сьогодні, 15 лютого 2021 року  Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані 1979-1989».

У покладанні взяли участь мер міста Олександр Мамай, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Сергій Хавренков, депутати,  представники  громадських організацій учасників бойових дій, ветерани.

Відзначення цього пам’ятного дня свідчить про глибоку повагу суспільства до співвітчизників, яким довелося в мирні роки нести військову  службу в гарячих точках світу, які пройшли через горнило Афганської війни та воїнів, що виконували непросту місію миротворців у більш як двадцяти країнах світу.

Ризикуючи найдорожчим – своїм життям, воїни-інтернаціоналісти з честю виконали свій військовий обов’язок і стали гідним прикладом відданості, героїзму та мужності. Вони знають справжню ціну війні і миру та усвідомлюють власну відповідальність за долю прийдешніх поколінь і саме тому стали взірцем патріотизму і відданості Батьківщині під час Революції Гідності, мужності і героїзму під час бойових дій на Сході країни.

З глибокою повагою ми  схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув під час виконання військового обов’язку. Дякуємо тим, воїнам, які повернулися. Низький уклін вам, миротворці!