Інформація про пленарне засідання сесії ради

10.02.2021

11.02.2021 о 10.00 в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул..Івана Мазепи, 30, к.301) відбудеться третє пленарне засідання першої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради восьмого скликання.

На розгляд виносяться такі питання:

1.  Про постійні депутатські комісії Шевченківської районної у м.Полтаві ради восьмого скликання.

1. Про внесення змін до показників бюджету Шевченківського району у місті Полтаві на 2020 рік.

1. Про бюджет Шевченківського району у місті Полтаві на 2021 рік.

1. Про витрати на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів виконавчими органами Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

1. Про встановлення ліміту витрат пального для службових автомобілів на 2021 рік.

1. Про використання бюджетних коштів у 2020 році.

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Шевченківського району у місті Полтаві за 2020 рік.

1. Про безоплатне прийняття з комунальної власності Полтавської міської територіальної громади Полтавського Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

1. Про забезпечення здійснень повноважень щодо управління Полтавським Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до територіального розподілу.

1. Про затвердження структури Полтавського Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

1. Про затвердження Розподілу обов’язків між головою ради, заступником голови ради, заступниками голови ради з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

1. Про внесення змін до складу виконавчого комітету.

1. Різне.