Зі святом, люба Полтаво!

23.09.2020

Шановні полтавці!

Полтава  має неповторну, прадавню історію, що тісно переплітається з історією України. Змінювалися часи, епохи, люди, зростало і змінювалося  наше місто, але зуміло зберегти свою самобутність і колорит.

У історії нашого міста були і періоди розквіту, і періоди смутку, але сила громади завжди перемагала і Полтава знову розквітала!

Твердо впевнений, що полтавська громада і надалі докладатиме зусиль, впроваджуючи у життя більше інновацій, аби наше місто з кожним роком ставало ще красивішим і прогресивнішим!

Від щирого серця вітаю всіх мешканців нашого міста з 77 річницею вигнання нацистів з м.Полтави та Днем міста!

Бажаю усім і кожному міцного здоров’я, злагоди і добробуту в родинах та мирного неба. Зі святом, полтавці!

Голова Шевченківської районної

у м.Полтаві   ради