Оздоровлення пільгових категорій громадян в 2020 році

01.07.2020

Повідомляємо , що   Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради  розпочинає роботу по організації оздоровлення  пільгових категорій громадян в 2020 році.

Наголошуємо, щодо  особливостей прийому на санаторно-курортне лікування пільгових категорій громадян в умовах адаптивного карантину,пов’язаного з перебігом острої респіраторної хвороби   СОVID-19.

Прийом відпочиваючих на санаторно-курортне лікування  обов’язково здійснюється при наявності санаторно-курортної карти  форми 072 (не більш недільної давності) та довідки  про санітарно-епідеміологічне оточення, а також для деяких санаторно-курортних закладів  обов’язковою умовою є наявність негативного тесту на короновірус (IФA IgA-імуноферментний аналіз).

По прибутті громадяни, які направленні на санаторно-курортне лікування при собі повинні мати засоби індивідуального захисту (респіратори  або захисні маски),в кількості, необхідній на весь період перебування.

Громадяни  зобов’язані :

– дотримуватися правил внутрішнього розпорядку санаторно-курортного закладу, зокрема обмежень, пов’язаних із встановленим карантином та протиепідемічними заходами в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19;

– при отримані лікувальних процедур та в  приміщеннях спільного користування перебувати лише у респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній),так,щоб були покриті ніс та рот;

– в місцях потенційного скупчення відвідувачів дотримуватись дистанції не менше 1,5 метри,  використовуючи нанесене відповідне маркування;

– регулярно мити руки з милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками.

В разі захворювання на COVID-19 під час перебування в санаторії громадянин має право на безоплатне лікування у державних і комунальних закладах охорони здоров’я,отримання достовірної інформації про результати медичного огляду, обстеження та лікування,а також на отримання рекомендацій щодо запобігання поширення СОVІD-19.