Святкуємо Великдень вдома!

13.04.2020

Незабаром ми відзначатимемо одне з найсвітліших свят православного християнства – Великдень! Воскресіння Христове з року в рік дарує нам надію, як Христос Спаситель подолав смерть, так і людство має подолати усі труднощі та негаразди!

Але цього року пандемія COVID19, що блискавично шириться світом, внесла свої корективи у суспільно-релігійне життя людства. У багатьох країнах світу введено жорсткий карантин аби хвороба не розповсюджувалася далі. Перенесено важливі спортивні змагання та конкурси, учні багатьох країн вчаться дистанційно, закрито на карантин розважальні заклади, обмежено пересування громадян по вулиці, список тимчасових заборон і обмежень можна продовжувати і далі. На всі ці кроки керівництво країн, зокрема і українська влада вимушена піти аби стримати розповсюдження хвороби і не допустити колапсу медичної системи, якщо одночасно захворіє багато громадян. Проте який би карантин не запроваджувала влада, на які кроки не йшла, усі ми громадяни України маємо самі берегти своє здоров’я та здоров’я своїх рідних. Є декілька простих правил аби убезпечити самих себе від страшної хвороби, яка, на жаль забрала вже дуже багато життів:

– частіше мити руки;

-тримати соціальну дистанцію;

– не відвідувати місць скупчення людей!

Саме з огляду на третє правило ми закликаємо вірян втриматися від відвідування церкви на Великдень  аби уникнути масового скупчення людей і убезпечитися від інфікування хворобою COVID19.

Убезпечте себе і своїх близьких від хвороби, не ризикуйте життям рідних! Богослужіння із різних храмів України транслюватимуться по телебаченню, а у продуктових крамницях можна буде придбати вже освячену паску – головний великодній символ!

Не варто думати, що вчиняєте гріх, якщо не відвідаєте храм на свято та не освятите свої кошики, головний принцип свята має бути в душі, а це надія на світле майбутнє, віра та щира молитва і турбота не тільки про рідних людей, а й про ближнього, адже відвідуючи храм, ви піддаєте небезпеці і себе, і своїх рідних, і інших вірян.

Шановні полтавці, переконливо просимо вас дослухатися до нашої поради і залишатися вдома! Давайте разом зупинимо пандемію!