До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

13.02.2020

День вшанування учасників бойових дій  на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану, стали щорічною традицією у Шевченківському районі міста Полтави.

12 лютого 2020 р. до територіального центру соціального обслуговування управління соціального захисту населення Шевченківської районної у              м. Полтаві ради запросили членів сімей загиблих, воїнів-інтернаціоналістів та районні, міські, обласні громадські організації ветеранів війни в Афганістані.

До сімей загиблих та воїнів-інтернаціоналістів звернулася заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу-начальник управління соціального захисту населення – Галина АРСЕНЕНКО:

– У ці дні ми вшановуємо тих, хто з честю виконав військовий обов’язок. Обов’язок для вас – це не просто слова, це норма життя. Ви є для усіх прикладом мужності та відваги. Війна в Афганістані стала іспитом і для тих, хто служив там, і для родин, які чекали повернення синів, чоловіків, батьків. Бажаю всім здоров’я, сили духу, оптимізму, наснаги.

Крім того запросила до територіального центру скористатися соціально-оздоровчими послугами.

Воїнів-інтернаціоналістів нагородили почесними грамотами від голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради – ЗАДВОРКІНА Дмитра та пам’ятними відзнаками.

Матерям загиблих та членам сімей загиблих в Афганістані були вручені солодкі подарунки та квіти за рахунок спонсорської допомоги ТОВ Хлібокомбінат «Кулиничі».

Всіх запрошених пригостили духмяним короваєм, солодощами, фруктами та чаєм.

Концертна програма проведена за участю: вихованців Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, обласного центру «Народної творчості», вокально-хорової студії «Домінус» та хору територіального центру «Оберіг».