Інформація про скликання чергової сорок першої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради

27.01.2020

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової сорок першої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 06 лютого 2020 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про звіт голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради сьомого скликання.

1. Про використання бюджетних коштів у 2019 році.

1. Про затвердження звіту виконання бюджету району у місті за 2019 рік.

1. Про витрати на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів виконавчими органами Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

1. Про надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для будівництва індивідуальних та розміщення металевих гаражів.

1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва гаражів.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про внесення змін у рішення районної ради.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.