ШАНОВНІ ПІЛЬГОВИКИ!

09.01.2020

З 1 січня 2020 року рішенням Уряду пільговики, які отримують пільги у безготівковій формі можуть у будь-який час змінити форму отримання пільг на «готівкову».

Для цього необхідно звернутись до територіального управління соціального захисту населення, при собі мати паспорт, довідку з банку з зазначенням рахунку в уповноваженому банку  та подати відповідну заяву.

Протягом опалювального періоду виплата пільг проводиться тільки через банківські установи шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку. При наявності у пільговика відкритого в уповноваженому банку рахунку (пенсійного, іншого соціального рахунку) подаються реквізити такого банку.

В разі відсутності банківського рахунку необхідно звернутися до уповноваженого банку та відкрити рахунок для перерахування пільг у готівковій формі.

Пільга у готівковій формі надаватиметься з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Отримувати пільги у готівковій формі через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» пільговики матимуть можливість після закінчення опалювального періоду, шляхом подання до 15 травня до територіального управління соціального захисту населення відповідної заяви.

Пільговикам, які не виявили бажання змінити форму отримання пільг звертатись до територіального управління соціального захисту населення додатково не потрібно.

Для отримання роз’яснень щодо призначень пільг на оплату жилого-комунальних послуг  звертайтесь на номер телефонної “гарячої” лінії управління соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради (0532)633115.