Свята тривають!

08.01.2020

8 січня 2020 року в приміщенні Шевченківського райвиконкому відбулося новорічно-різдвяне свято для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Святково-розважальну програму представили усім присутнім талановиті актори Полтавського академічного  обласного  театру ляльок. Разом із казковими героями дітлахи танцювали, розважалися та  брали участь у командних іграх! Усі учасники розважальної програми отримали призи за участь.

Не обійшлося на святковому заході  без дідуся Мороза та Снігуроньки, головні «винуватці» свята  разом з малечею запалили вогники на ялиночці та разом з казковими героями  провели новорічну дискотеку, а наприкінці заходу усі діти отримали ще й солодкі подарунки.

Також за ініціативи депутатського корпусу Шевченківської райради, діток з обмеженими фізичними можливостями, які не змогли відвідати міські та районні святкові новорічно-різдвяні заходи,  депутати привітали на дому та вручили всім солодкі подарунки, фрукти і канцелярське приладдя.