Підведено підсумки виконання запланованих заходів у 2019 році та визначено завдання заходів цивільного захисту на 2020 рік.

20.12.2019

На виконання пункту 1.3 розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві  ради від 20.12.2019 р. №05-ОД «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Шевченківського району м. Полтави на 2019рік» сектором з питань надзвичайних ситуацій 19 грудня 2019 року була проведена нарада з питання підведення підсумків виконання запланованих заходів та визначення завдань на 2020рік.

На нараді були присутні:

Голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін, заступник начальника 1- ї Державної пожежно-рятувальної частини Євген Черняк, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС в Полтавській області Павло Слюсар.

За результатами виконання плану основних заходів цивільного захисту району за 2019 рік посадові особи підприємств, установ і організацій були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської  міської ради та Почесними грамотами Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

Володимир Лісовий