Прем’єра вистави «Захід сонця» в територіальному центрі

20.12.2019

На передодні Дня святого Миколая відвідувачі територіально-поетичного факультету «Університету третього віку» відділення денного перебування (людей похилого віку) територіального центру Шевченківського району м.Полтави продемонстрували прем’єру театралізованої постановки «Захід сонця» (за мотивами філософської казки А. Екзюпері «Маленький принц».

Більше 70 пенсіонерів та осіб з інвалідністю прийшли із задоволенням подивитися неймовірно гарну постановку, яка була представлена вперше та пройшла з величезним успіхом, про що свідчили тривалі оплески глядачів.

Режисер-постановник вистави – викладач-волонтер Тарас Худін, і саме завдячуючи його творчим здібностям та ентузіазму було організовано територіально-поетичний факультет при «Університеті третього віку» в територіальному центрі.

Також Тарас Худін   запросив усіх, хто відчуває в собі талант актора, взяти участь у наступній постановці під назвою «Коляда», яка відбудеться уже у січні 2020 року.

Заступник голови ради з питань

діяльності виконавчого органу-

начальник управління

соціального захисту населення                                           Галина АРСЕНЕНКО