Засяяла ялинонька в Шевченківському районі!

20.12.2019

20.12.2019 року в Шевченківському районі м.Полтави відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На початку заходу голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін разом з представниками депутатського конкурсу привітали усіх присутніх з новорічно-різдвяними святами та побажали здоров’я, гарних оцінок, і побільше подарунків!

Артисти Творчого центру Наталії Май підготували та провели для дітей цікаву і веселу святково-розважальну програму, а також подарували пісенні композиції. Усім маленьким учасникам конкурсів було вручено подарунки.

Також нагадуємо, що у суботу, 21 грудня 2019 року о 12.00 відбудеться відкриття новорічно ялинки у мікрорайоні Огнівка. На малечу чекатимуть ігри, конкурси, розваги, концертна програма.