Святкування Новорічно-різдвяних свят у Шевченківському районі міста Полтави розпочато!

18.12.2019

17 грудня, напередодні Дня святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят в територіальному центрі Шевченківського району відбувся святковий захід для людей з особливими потребами.

З прийдешніми зимовими святами гостей привітала заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу Галина Арсененко.

Веселу святово-розважальну  програму спільно підготували працівники та відвідувачі територіального центру.

По закінченні концертної програми Дід Мороз із Снігуронькою запросили усіх присутніх  насолодитися смаком запашного чаю із солодощами у теплій та щирій атмосфері, адже усі відвідувачі терцентру дружні немов одна велика родина. Вони постійно підтримують між собою дружні стосунки, із задоволенням спілкуються між собою під час відвідування занять та гуртків, що працюють для них на базі територіального центру, завжди радіють здобуткам інших та підтримують одне одного.

І яке ж свято без подарунків? Усім гостям свята було вручено солодкі подарунки, на завершення свята була проведена святкова дискотека.

Також у територіальному центрі було організовано виставку творчих робіт підопічних територіального центру. І кожна робота – це маленький шедевр, на різний смак: і поробки з бісеру і вишивка, і плетені серветки, і поробки у стилі оргамі та багато іншого.