Інформація про скликання чергової сорокової сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради

11.12.2019

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової сорокової сесії районної ради.

Сесія відбудеться 21 грудня 2019 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету району у місті на 2019 рік.

1. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

1. Про умови оплати праці.

1. Про встановлення ліміту витрат пального для службових автомобілів на 2020 рік.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для будівництва індивідуальних та розміщення металевих гаражів.

1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва гаражів.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

1. Про продовження терміну виготовлення проектів відведення та технічної документації із землеустрою.

1. Про затвердження плану роботи Шевченківської районної у м.Полтаві ради на I півріччя 2020 року.

1. Про бюджет Шевченківського району у місті Полтаві на 2020 рік.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.