10.12.2019

На виконання п.10 розпорядження Полтавської облдержадміністрації №692 від 19.09.2019 року «Про затвердження обласного плану заходів проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» службою у справах дітей та організаційним відділом виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради спільно було організовано та проведено «День відкритих дверей» для учнів старших класів навчальних закладів Шевченківського району м.Полтави.

У ході заходу учні дізналися про діяльність Шевченківської районної у м.Полтаві ради як колегіального органу, про роботу виконавчого комітету і його структурних підрозділів та взяли участь у засіданні виконавчого комітету.

Особливу увагу під час зустрічі  було приділено попередженню насильства у сім’ї, з цією метою учням було роз’яснено яким чином і куди можна звернутися по допомогу у разі неправомірних дій з боку дорослих.

Також фахівцем служби у справах дітей  було  роз’яснено права дитини зокрема при відчуженні житла чи визначення місця проживання з одним із батьків та відповідальність батьків і дітей за вчинення тих чи інших дій.

Учні мали змогу особисто поспілкуватися з головою Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитром Задворкіним щодо організації роботи органу місцевого самоврядування.