Придбано нове соціальне таксі

28.11.2019

Сьогодні, 28 листопада 2019р. у Територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського району м.Полтави  відбулася урочиста презентація з врученням ключів від нового автомобіля «соціальне таксі» для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

Новий  спеціалізований автомобіль  «Volkswagen Crafter 35» було придбано за ініціативою Шевченківської районної у м.Полтаві ради відповідно до «Обласної комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області», на умовах спів фінансування 50% на 50% були виділені кошти з обласного та міського бюджетів. Автомобіль обладнаний підйомною платформою та  має 8 посадочних місць та 3 місця для перевезення осіб, які пересуваються на візках.

Урочистий захід відвідали почесні гості обласного, міського та районного рівнів. Заступник голови Полтавської обласної  державної адміністрації Олег Пругло, директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота,  заступник міського голови з питань діяльності виконавчого органу Тетяна Юрченко, депутат міської ради Олег Бєлоножко, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту  населення Галина Арсененко.

Під час урочистостей гостям було продемонстровано можливості автомобіля «соціальне таксі»,  і те   наскільки комфортним буде перевезення людей з інвалідністю.

На даний час у Шевченківському районі м.Полтави проживає 8 тис. осіб з інвалідністю із них 312 громадян, які пересуваються за допомогою крісел колісних, у яких теж є потреба відвідувати різні установи міста, тож тепер можна буде скористатися послугами нового соціального таксі у більш комфортабельних умовах.

Після урочистостей у затишній обстановці   відвідувачів територіального центру частували запашним гарячим чаєм та солодощами.