Свято вулиці Довженка

21.10.2019

19 жовтня 2019 року відбулося свято мальовничої вулиці Довженка. На дітлахів чекали розваги з аніматорами та можливість сфотографуватися з улюбленими казковими героями, а для дорослих було підготовлено концерт із запальними піснями та танцями.

Вже традиційно усі, хто завітали на свято, мали змогу скуштувати козацький куліш, зварений на вогні під час розважальної програми, а дітки поласували солодкою ватою.

Голова ради Дмитро Задворкін привітав мешканців із святом вулиці та запросив усіх скуштувати козацький куліш.

Грамотою Шевченківської районної ради було відзначено художнього керівника вокального ансамблю «Коза-дереза» Наталію Іванову за активну участь у всіх районних заходах, за популяризацію української народної пісні та особистий вагомий внесок у розвиток української культури.