Мікрорайону Сади 2 – 35 років!

21.10.2019

20 жовтня 2019 року відбулося свято у мікрорайоні Сади 2 з нагоди 35-річчя з дня забудови та заселення.

Традиційно на дітлахів чекала святково-розважальна програма та можливість сфотографуватися із улюбленими героями з мультфільмів.

Також на гостей святкового заходу чекав концерт. Потягом свята лунали пісні у виконанні солістки Полтавської обласної філармонії Лариси Борисенко, дуєту «Кармеліта» та запального ансамблю «Коза-дереза».

Голова ради Дмитро Задворкін привітав мешканців Садів 2 із святом мікрорайону та запросив усіх скуштувати щойно зварений козацький куліш.

Під час святкової програми готувався на вогні наваристий козацький куліш та настоювався запашний чай, малята ще  мали змогу поласувати солодкою ватою.

Також для дітей було організовано тактичну гру лазертаг, дітлахам видавалося спеціальне спорядження, вони ділилися на дві команди, і кожен мав поцілити лазером у представника іншої команди.