Відбувся турнір з кульової стрільби

21.10.2019

У період з 15 по 21 жовтня 2019року за підтримки Шевченківської районної у м.Полтаві ради на базі Полтавського коледжу нафти і газу Полт НТУ відбувся турнір з кульової стрільби серед загальноосвітніх закладів району. У змаганнях взяли участь представники шкіл, коледжів, професійно-технічних ліцеїв міста, зарекомендувавши себе майстерними стрілками. Турнір було проведено з метою популяризації кульової стрільби серед студентів та школярів старших класів як складової військово-патріотичного виховання  та з нагоди Дня захисника України.

21 жовтня 2019 року в Полтавському коледжі нафти і газу Полт НТУ відбулося нагородження переможців та вручення призів від Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Полтавського коледжу нафти і газу Полт НТУ Любов Шумська. Любов Петрівна зазначила, що проведення подібних турнірів стає вже доброю традицією, адже і минулого року теж проводилися такі змагання на базі коледжу.

Голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін  нагородив переможців грамотами Шевченківської районної у м.Полтаві ради, медалями, солодкими призами. А тим юнакам і дівчатам, хто посів перше та друге місця у змаганнях було вручено сертифікати, які надають можливість відвідати тир «7.62»  та попрактикуватися у стрільбі з різноманітної зброї.

Перемогу у змаганнях здобули:

Серед закладів професійно-технічної освіти І місце здобула команда Полтавського електрорадіотехнічного ліцею; ІІ місце здобула команда Державного навчального закладу «Полтавський навчальний центр професійно-технічної освіти».

Серед загальноосвітніх шкіл Шевченківського району почесне І місце здобули учні КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»;
ІІ місце вибороли учні Полтавської гімназії № 31 Полтавської міської ради Полтавської області;
ІІІ місце здобули учасники змагань із КЗ «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».
Серед коледжів І місце вибороли студенти Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ;
ІІ місце у турнірі посіла команда Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету “Харківський політехнічний університет”.
ІІІ місце вибороли студенти КП І рівня акредитації “Полтавський базовий медичний коледж”

Шевченківська районна у м.Полтаві рада та виконавчий комітет щиро вітає переможців та бажає не зупинятися на досягнутому і надалі вдосконалювати свою майстерність не тільки у стрільбі і спорті взагалі, а й у навчанні!