Відбувся турнір з футболу на призи районної ради

17.10.2019

17 жовтня 2019 року відбулись фінальні ігри турніру з футболу “Шкіряний м’яч” на призи Шевченківської районної у м.Полтаві ради. Участь у турнірі взяли загальноосвітні заклади району у кількості 24 команд у трьох вікових групах (2007 р.н., 2008 р.н., 2009 р.н.). Змагання проходили на базі гімназії №” 31.

Усі присутні дорослі переконались, що маленькі спортсмени – це справжні майбутні професіонали. Юні футболісти демонстрували неабияку майстерність у володінні м’ячем, створенні ігрових комбінацій та у забиванні голів до воріт суперника.

В напруженій та цікавій боротьбі команди-учасниці зайняли наступні місця:

2007 р.н.:

1. Гімназія №31

2. ЗШ №26

3. ЗШ №29

2008 р.н.

1.Гімназія №6

2.НВК №16

3.ЗШ №34

2009 р.н.

1.НВК №16

2. Гімназія №31

3. ЗШ №10

Участь у нагородженні переможців взяли голова районної ради Дмитро Задворкін, депутати ради Євген Бова, Тамара Матвієнко, Леонід Кашмін, Олександр Гончаренко, Георгій Сьомін.

Кожна команда, яка зайняла призове місце отримала відповідний кубок, грамоту районної ради та футбольний м’яч. Також у кожній віковій групі було визначено кращих гравців турніру, які були нагороджені статуетками та грамотами.

Подібні заходи сприяють популяризації футболу як одного із способів проведення дозвілля та зміцнення дружніх стосунків між учнями різних шкіл.